U heeft 0% van deze enquête ingevuld
Waarschuwing: JavaScript is uitgeschakeld in uw browser. Hierdoor kunt u mogelijk niet alle vragen in deze enquête beantwoorden. Controleer de instellingen van uw browser.
Inschrijfformulier Letterster

 

Wat fijn dat u zich wilt aanmelden voor het effectonderzoek naar Letterster, dat in juni 2023 van start zal gaan. Via dit inschrijfformulier kunt u dat doen, door een aantal gegevens van u en uw school in te vullen hieronder. Binnenkort neemt een onderzoeker telefonisch contact met u op, om nog een aantal zaken omtrent het onderzoek door te spreken en eventueel vragen vanuit u te beantwoorden. Als er voor die tijd al vragen zijn, dan kunt u altijd mailen naar m.intzandt@expertisecentrumnederlands.nl of bellen naar 024 204 25 80.

Hartelijk dank voor uw deelname aan het onderzoek alvast!
 

(Deze vraag is verplicht)
Vul hieronder a.u.b. de volgende gegevens in:
Hoeveel groepen 5 zijn er volgend schooljaar (2023-2024) aanwezig op jullie school?
Hoeveel groepen 6 zijn er volgend schooljaar (2023-2024) aanwezig op jullie school? 
Hoeveel leerlingen en leerkrachten betreft dit ongeveer per groep?
Doen alle groepen 5 en groepen 6 mee met het onderzoek?
(Deze vraag is verplicht)
Hebben de leerlingen die volgend schooljaar (2023-2024) in groep 5 en/of 6 zitten al ervaring met het werken met Letterster?
Hebben de leerkrachten die volgend schooljaar (2023-2024) in groep 5 en/of 6 lesgeven al ervaring met het werken met Letterster?